به گزارش “سایت شرط بندی”، آبی پوشان پایتخت پس از کسب تساوی مقابل تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که شاید در جای خودش نتیجه بدی محسوب نشود امروز، جمعه از ساعت ۱۷ با دویدن و گرم کردن تمریناتشان را زیر نظر کادر فنی در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز کردند. این تساوی شاید به دلیل جایگاه استقلال در جدول رده بندی و پذیرفتن گل تساوی در دقایق انتهایی، مثل دو بازی دیگر این تیم، بسیار تلخ و با حاشیه‌های زیادی همراه بود اما به نظر می‌رسید در تمرین امروز همه‌چیز حالت نرمالی را دنبال می‌کند.

مثل تمام تمرینات روز بعد از بازی، بازیکنانی که روز گذشته مقابل ذوب‌آهن به میدان رفتند، بعد از گرم کردن، زیر نظر کاسر به انجام تمرینات ریکاوری مشغول شدند.

 

01438130

همچنین از نکات جالب‌توجه تمرین امروز حضور مرتضی تبریزی مهاجم تیم استقلال بود که شب گذشته پس از تعویضش در بازی با ذوب‌آهن حرکت عجیبی از خود به نمایش گذاشته بود اما او نیز فارغ از تمام شایعاتی که از صبح امروز در فضای مجازی شنیده می‌شد پابه‌پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. همچنین آن دسته از بازیکنانی که روز گذشته برابر ذوب‌آهن در ترکیب اصلی قرار نداشتند، زیر نظر عمر دانسی به پاس‌کاری گروهی مشغول شدند. علاوه بر مرتضی تبریزی، باید به حضور میلاد زکی پور مدافع استقلال هم در تمرینات اشاره‌ کنیم که گفته می‌شد به خاطر مسائل انضباطی اجازه حضور در تمرینات را ندارد.

یکی دیگر از نکات تمرین امروز حضور امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال، پیش از شروع این تمرین بود که برای دقایقی با استراماچونی سرمربی تیمش به صحبت پرداخت.

 

01438132

گفتنی است تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه در جام حذفی به مصاف گل ریحان البرز خواهد رفت.

0/5 ( 0 نظر )