به گزارش “سایت شرط بندی”، سه روز مانده به بازی حساس مقابل اینتر، باشگاه بارسلونا 5 مصدوم دارد که غیبت هر کدام می تواند برای این باشگاه نگران کننده باشد. در راس همه لیونل مسی قرار دارد. فوق ستاره آرژانتینی 4 روز پیش و پس از بازی با ویارئال دچار کشیدگی عضلانی شد و هرچند مدت زمان دوری او اعلام نشده ولی احتمالا بین 10 تا 15 روز به دور از میادین خواهد ماند.

 

 

01438675

 

 

در حال حاضر بعید به نظر می رسد که بارسا بخواهد روی مسی در بازی مقابل اینتر ریسک کند ولی نمی توان به طور قطع غیبت مسی در این مسابقه را تایید کرد. او ممکن است همچون بازی با بروسیا دورتموند یک نیمه به میدان بیاید.

جوردی آلبا نیز از 12 روز پیش و پس از بازی با بروسیا دورتموند مصدوم است و احتمالا از فردا به تمرینات باز خواهد گشت تا مهیای بازی با اینتر شود. دیگر مصدومان بارسا آنسو فاتی، عثمان دمبله و اومتیتی هستند و مشکل بتوان تصور کرد که روز چهارشنبه در فهرست بارسا قرار بگیرند.

دمبله روز گذشته مصدوم شد و آنسو فاتی نیز دو روز پیش به دلیل مصدومیت همسترینگ از فهرست بازی با ختافه بیرون ماند. اومتیتی نیز از 20 روز پیش مصدوم است و دوره بهبودی او بین 5 تا 6 هفته خواهد بود.

 

 

01437488-1

0/5 ( 0 نظر )