به گزارش “سایت شرط بندی”، نیکلاس په‌په ستاره ساحل عاجی آرسنال دیشب در دیدار این تیم مقابل ویتوریا گیمارش با دو گلی که به زیبایی روی دو ضربه ایستگاهی به ثمر رساند پیروزی توپچی‌ها را تضمین کرد و تحسین کارشناسان و هواداران این تیم را برانگیخت. مارتین کیون، اسطوره آرسنال با ستایش از درخشش په‌په در بازی دیشب می‌گوید این ستاره فرانسوی دیشب با درخشش خود نشان داد که می‌تواند در آرسنال به اسطوره‌ای در حد تیری آنری و دنیس برگ‌کمپ تبدیل شود.

 

01446049

 

این در حالی است که په‌په که ملی‌پوش ساحل عاجی است و در تابستان جاری از لیل با قراردادی 72 میلیون پوندی به آرسنال پیوسته در چند ماه اول حضورش در لندن نتوانسته بود انتظارها را از خود برآورده کند و هدف انتقادها قرار گرفته بود.

 

کیون می‌گوید په په دیشب نشان داده که چرا آرسنال برای او اینقدر هزینه کرده. اسطوره آرسنال در ادامه گفت:” هر بازیکنی به یک لحظه خاص نیاز دارد، به یک نقطه عطف. این نقطه عطفی است که می‌تواند او را به ستاره‌ای مثل برگ‌کمپ، آنری و فن‌پرسی تبدیل کند. امیدوارم آرسنال از او به اندازه سرمایه‌گذاری‌ای که کرده استفاده کند”.

 

مارتین کیون در ادامه گفت:” 72 میلیون پوند مبلغ خیلی زیادی است ولی این تازه شروع کار او است. په په حالا خیلی آزادتر و راحت‌تر کار می‌کند و من مطمئنم که حالا بخش زیادی از فشاری که او تا این لحظه تحمل می‌کرد از روی دوشش برداشته شده است”.

 

 

 

0/5 ( 0 نظر )