به گزارش “سایت شرط بندی”، یحیی گل محمدی که تیمش پس از استراحت اجباری و برگزارنشدن دیدارش مقابل گل گهر به دلیل برگزاری ایام سوگواری امام هشتم روز آینده در چارچوب هفته نهم رقابت ها به مصاف سایپا در تهران می رود، اینگونه حرف هایش را در کنفرانس خبری آغاز کرد: سایپا تغییرات خوبی در تیمش داشته؛ هم از نظر کادر فنی و هم آوردن بازیکنان جدید. بازی سختی را در پیش خواهیم داشت. آنها دوندگی و انگیزه زیادی دارند. مربی جوان و خوبی دارند. تبریک می گویم به آقای صادقی به خاطر تیم خوبی که دارند.

 

گل محمدی سپس به بازی نکردن تیمش در هفته هشتم اشاره کرد و در مورد تیم خود اضافه کرد:  ما هفته گذشته بازی نکردیم، در نتیجه سه امتیاز این بازی می تواند خیلی برای ما مهم باشد. برای سه امتیاز تلاش می کنیم. هر چند می دانیم خیلی سخت است ولی اگر از موقعیت ها استفاده کنیم و تمرکز داشته باشیم، می توانیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم بازی خوبی از طرف بازیکنان خودمان ببینیم. بازیکنان باید به این درک رسیده باشند که بازی مهمی در پیش دارند. امیدوارم به این سه امتیاز برسیم، هر چند می دانم راحت نیست.

 

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو سپس با اشاره به شرایط تیمش پیش از دیدار برابر سایپا، اینگونه حرف هایش را ادامه داد: یک سری مصدوم داریم ولی محروم نداریم. این یک مقدار کارمان را سخت خواهد کرد. امیدوارم از این بابت لطمه نخوریم.

 

سوال بعدی از یحیی گل محمدی در مورد شایعاتی بود که در مورد قهر کردن او پس از دیدار برابر ذوب آهن و پیروزی برابر این تیم به گوش رسید. یحیی در رابطه با این موضوع اینگونه واکنش نشان داد: اصلا بحث قهر و آشتی در میان نبوده است. ممکن است از نظر امکاناتی شرایط خوبی نداشته باشیم. زمین داریم ولی در فصل سرما به مشکل می خوریم. قول دادند، زمین دوم ورزشگاه امام رضا را تا برج 10 ( انتهای دی ماه) در اختیار ما بگذارند. به شدت محتاج امکانات هستیم از مسئولین شهری. امیدوارم با توجه به شرایط خوبی که امسال و سال گذشته برای مشهد رقم زده ایم، امکانات را در اختیار ما بگذارند.

 

سوال بعدی از سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در مورد شرایط جدول لیگ نوزدهم بود. اینکه آیا انتظار جذابیت لیگ را حتی بیشتر از فصل گذشته دارد یا خیر. او گفت: خب همیشه یک سری مدعیان سنتی حضور دارند؛ مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور هم از سال گذشته تیم خوبی جمع کرده و امسال هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می رود.در کنار این تیم، تیم هایی مثل فولادخوزستان و نفت آبادان نتایج خوبی می گیرند. فکر می کنم هر سال که می گذرد، کیفیت مسابقات بیشتر می شود و قهرمان شدن هم کار سخت تری می شود. برای هر تیمی. امسال هم یکی از سخت ترین سال هایی است که یک تیم می تواند قهرمان شود، چون هیچ تیمی نتوانسته خودش را جدا کند از سایر تیم ها. زود است که در مورد قهرمان شدن یک تیم خاص و اصلا قهرمانی صحبت کنیم ولی امسال سال سختی خواهد بود.

خبرنگاری از یحیی گل محمدی در مورد نتایج خوبی پرسید که در شهر خودرو کسب کرده و اینکه همین موضوع باعث می شود، پیشنهادات زیادی دریافت کند. از مربی شهرخودرو پرسیده شد که آیا در این مدت که شایعات مربوط به قهر او منتشر می شد، باشگاهی با او تماس گرفته است و اینکه آیا در کار او دخالت شده است یا خیر.  گل محمدی در پاسخ به این سوال ضمن اینکه خنده ای برلب داشت، گفت: نه ما داریم کارمان را با قدرت انجام می دهیم و الحمدالله موقعیت خوبی داریم. از نظر مالی هم مشکلی نداریم و فقط مشکل امکانات داریم.

 

او در مورد دخالت در کارش عنوان کرد: سیاست های من طوری است که هیچ کس به خودش اجازه نمی دهد در کارم دخالت کند. شرح وظایف و مسئولیت تفکیک شده و مشخص است. هیچ دخالتی در کار من نشده و مشکلی در این زمینه نداریم. ما هم با تمام وجود کار می کنیم و بازیکنان هم با تمام وجود تمرین می کنند. همه چیز سر جای خودش است. نمی دانم این حرف ها و شایعات از کجا درمی آید. بعد از بازی با ذوب آهن به بازیکنان استراحت دادیم و اصلا ارزشی ندارد که راجع به این مسائل صحبت کنیم.

سوال بعدی از سرمربی شهر خودرو در مورد جایگاه مناسب تیمش بود و اینکه آیا می توانند در دو سه هفته آتی این جایگاه را بهبود ببخشند. یحیی در پاسخ به این سوال عنوان کرد: من این توانایی را در تیم خودم می بینم که به عنوان یک مدعی خودمان را مطرح کنیم ولی از نظر امکاناتی و هزینه ای که ما کردیم، تیم متوسطی هستیم. نسبت به هزینه ای که کردیم، جایگاه بسیار خوب و عملکرد خوبی داشتیم. هر چند بازیکنان اسمی به تیم ما اضافه شده اند ولی قرارداد آنها پایین است و بودجه ما اجازه نمی داد بازیکنان گران قیمت بگیریم. اگر مقایسه ای با تیم های بالای جدول انجام دهیم؛ تیم هایی که دولتی هستند و هزینه کرده اند، ما یک چهارم آنها هزینه کرده ایم. با توجه به اهداف بلندمدت باشگاه، دنبال این هستیم که ساختاری برای باشگاه تعریف کنیم و چند سال بعد برای قهرمانی تلاش کنیم. با این حال به بازیکنانم اعتقاد دارم و به آنها ایمان دارم. متفاوت از بازیکنانی هستند که گران قیمت هستند و تیمی مدعی را تشکیل داده اند. این فکر می کنم، ارزشش بیشتر از تیمی است که هزینه می کند. خدا را شکر حمایت خوبی هم از سوی هواداران شده است و این انگیزه ای برای ما است که باعث افتخار آنها بشویم. این کار را تا حالا کردیم و امیدوارم این کار را در ادامه هم انجام دهیم.

 

شهر خودرو یکی از نمایندگان فوتبال ایران به شمار می رود. گل محمدی در رابطه با این موضوع و اینکه آیا فشردگی بازی ها او را اذیت نمی کند، گفت: من خودم از این فشردگی استقبال می کنم. دوست دارم همیشه تیمم مسابقه داشته باشد. این فشردگی است که باعث می شود بتوانیم بازیکن جوان برای آینده باشگاه معرفی کنیم. این می تواند تجربه خوبی برای بازیکنان ما باشد تا از این مسابقات و از این فشردگی بتوانند به عنوان یک فرصت استفاده کنند تا توانایی ها و قابلیتشان را عرضه کنند. از این فرصت باید خوب استفاده کنیم. یک مقدار نگرانی در مورد امکانات داریم که امیدوارم به زودی رفع شود.

0/5 ( 0 نظر )