به گزارش “سایت شرط بندی”، یک شروع بد باعث شد تا دراگان اسکوچیچ و تیم او که شروع شگفت انگیزی در لیگ داشتند، بیشتر از تمامی 9 هفته گذشته از تیم استراماچونی گل دریافت کنند و با شکستی پر گل راهی خانه شوند. سرمربی نفت آبادان بعد از این شکست با حضور در نشست خبری گفت: استقلال بازی خوبی انجام داد و به این تیم تبریک می گویم. امروز خیلی بد بودیم و در رختکن بازی را باختیم. خیلی بچه گانه در ابتدای مسابقه گل دریافت کردیم و سپس نتوانستیم خود را در زمین پیدا کنیم. آمادگی ما برای این مسابقه خیلی خوب نبود. 6 بازیکن ما قبل از این مسابقه مصدوم بودند.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز مشکلات فراوانی گریبان گیر ما بود و با این مسائل نمی شود با یک تیم قوی رو به رو شد. بدترین باخت من در دوران مربی گری و بازی گری رخ داد اما درس های زیادی یاد گرفتم و چیزهایی را درباره تیم نیز فهمیدم. تیم من مقصر نیست زیرا پولی را تا به امروز دریافت نکرده است. مسئولیت این باخت را می پذیرم.

او در پاسخ به این سوال که چه تحلیلی از عملکرد دفاع و دروازه بان خود دارید، بیان کرد: وقتی شما 5 گل دریافت می کنید، چگونه می شود بازی را آنالیز کرد؟ دروازه بان های بزرگتر نیز گل های بدتر نیز دریافت کردند. حتی دو هفته قبل نیز که تراکتور را شکست دادیم، فکر نمی کردم رئال مادرید هستیم. بعد از این شکست نیز احساس نمی کنم تیم کوچکی هستیم. ما و استقلال دو امتیاز اختلاف داریم. هیچ حمایتی از باشگاه صورت نمی گیرد و این شرایط طبیعی است و شرایط قبل طبیعی نبود. باز هم به استقلال تبریک می گویم. صحبت بعد از این مسابقه سخت است.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که چرا این تیم نتوانست مانند دیدارهای قبلی در زمین ظاهر شود، بیان کرد: : بیاید آنالیز کنیم. من هیچ دفاعی روی نیمکت ندارم. این را هیچ جای دنیا نخواهید شنید. من دفاع کناری و وسط ندارم. دفاع راست من مصدوم بود و دفاع چپ من نیز تا دیروز سرما خورده بود و من بازیکنی برای تعویض نداشتم. هافبکی امروز بازی کرد که یک ماه است بازی نکرده بود. نمی خواهیم تیم را به خاطر این باخت محاکمه کنیم. هنوز بالا هستیم اما امروز بد شکست خوردیم. خیلی ها و از جمله من درس های زیادی یاد گرفتند. با هر نتیجه ای باید شخصیت خود را نشان دهیم. همه این مشکلات وجود دارد و بازیکنان مقصر نیستند و من مسئولیت می پذیرم.

0/5 ( 0 نظر )