به گزارش “سایت شرط بندی”، فابیو کاپلو، مربی کهنه‌کار ایتالیایی و سرمربی سابق تیم ملی انگلیس می‌گوید با وجود اینکه بعد از اخراج نیکو کوواچ از بایرن مونیخ، از مربی هموطن او ماسیمیلیانو آلگری به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کوواچ نام برده  می‌شود، ولی آلگری باید منتظر بماند تا کمی بعدتر سکان هدایت منچستریونایتد را به دست بگیرد.

 

01449148

 

آلگری پیش از آنکه در پایان فصل جاری یوونتوس را ترک کند با این تیم پنج بار پیاپی فاتح سری آ شده بود. کاپلو هم در سال های گذشته یکی از مربیان یوونتوس بوده و سابقه هدایت این تیم ایتالیایی را دارد. این دو از جمله موفق‌ترین مربیان مدرن ایتالیایی به حساب می‌آیند.

 

01449147

 

کاپلو در ایتالیا وقتی با این سوال مواجه شد که آیا مکس آلگری باید پیشنهاد بایرن مونیخ را بپذیرد و به آلمان برود گفت:” آلگری برای بایرن گزینه خوبی خواهد بود ولی بعد از تجربه حضور کارلو آنچلوتی، من مطمئن نیستم واکنش آلمانی‌ها نسبت به مربیان ایتالیایی چطور خواهد بود”.

 

فابیو کاپلو در ادامه صحبت هایش گفت:” ولی انگلیس هیجان‌انگیز است. او این امکان را دارد که در فوتبال انگلیس موفق شود و لیگ برتر رقابتی است که یک مربی را غنی‌تر می‌کند. من اگر جای آلگری بودم به منچستریونایتد می‌رفتم”.

 

 

0/5 ( 0 نظر )