به گزارش “سایت شرط بندی”، شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال این روزها یکی از بهترین بازیکنان تیم آندره استراماچونی محسوب می‌شود. پس از این که در تبریز یک تنه سه بار دروازه رشید مظاهری را به اشکال مختلف گشود، در بازی با صنعت نفت نیز درخشان ظاهر شد و سانتر فوق العاده وریا غفوری را در 21 با ضربه سری دیدنی همراه کرد تا تیمش به گل دوم برسد.

 

این مهاجم 194 سانتی متری که در 8 هفته نخست از گلزنی ناکام بود و چند بازی را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد، پیش از دیدار با تراکتور زیر فشار هواداران و فوتبال دوستان قرار داشت اما در جو عجیب ورزشگاه تبریز، دست به کار بزرگی زد و 3 گل زد؛ گل هایی که استقلال را به سه امتیاز حساس این مسابقه رساندند.

 

شیخِ آبی ها هفته گذشته پس از گل دوم مقابل تراکتور در مقابل هواداران تراکتور به شادی پرداخت تا جنجال ساز شود و این هفته نیز خوشحالی پس از گل جالبی را به نمایش گذاشت؛ جایی که به سمت طرفداران تیفوسی استقلال رفت و دست های خود را به شکل یک هیولا بالا برد و با فریادی بلند، حضور خود در کورس آقای گلی را اعلام کرد.

 

01449337

 

01449336

 

01449335-1

 

دیاباته حالا با 4 گل جدی ترین تعقیب کننده شهریار مغانلو محسوب می‌‌شود. آبی پوشان پایتخت که پس از آرش برهانی، هیچ آقای گلی نداشتند، حالا امیدوارند شیخ دیاباته به این روند ادامه دهد و بتواند در خط حمله استقلالی ها درخشان ظاهر شود و در پایان کفش طلا را از آن خود کند.

 

او که امروز یک پاس گل هم داد، در صحنه گل اول نیز شانس گلزنی داشت اما دانشگر در مقابل پای او به توپ ضربه زد تا گلزنی شیخ چند دقیقه به تاخیر بیفتد. پس از جدایی مامه تیام خلا یک بازیکن گلزن در نوک حمله استقلال به وضوح قابل مشاهده بود اما حالا شیخ به خوبی توانسته این جای خالی را پر کند و البته باید دید که در هفته های آینده چه خواهد کرد.

 

01449334

 

دیاباته پیراهن شماره هفتی را برتن دارد که سال ها برتن فرهاد مجیدی بود و اساسا آبی ها این لباس را متعلق به او می‌دانند و حساسیت زیادی درباره آن وجود دارد و حالا همه منتظر نمایش های بعدی او هستند تا ببینند می‌تواند در گلزنی ثبات داشته باشد یا خیر.

 

او امروز علاوه بر گل و پاس گلی که به ثبت رساند، در 69 دقیقه بازی یک شوت در چارچوب دیگر هم زد و با 83 درصد پاس صحیح، روز خوبی را پشت سر گذاشت.

0/5 ( 0 نظر )