به گزارش “سایت شرط بندی”، فرشاد احمدزاده که در روزهای محرومیت پرسپولیس راهی اروپا و تیم لهستانی شد، برای بازگشت به جمع سرخپوشان مقابل هواداران این تیم و خواسته آنها قرار گرفت. هواداران پرسپولیس که رفتار این بازیکن در جدایی از این تیم را نمی‌پذیرفتند، مقابل عقد قرارداد او موضع گرفتند.

اتفاقی که باعث شد حضور او در اولین تمرین پرسپولیس نیز با تهدید این بازیکن همراه شود. فرشاد در نهایت با وساطت محسن خلیلی که در آن مقطع سرپرستی تیم را عهده‌دار بود و سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان مورداعتماد هواداران، رابطه‌اش با آنها کمی گرم شد. با این حال نمایش نه چندان موفق این بازیکن در کنار حضور کوتاه مدت او در ترکیب تیم و البته حواشی که ساخت، باعث شد تا او نتواند روزهای خوبی را در این مدت پشت سر بگذارد.

محرومیت‌های پیاپی اکنون به دردسر بزرگی برای این بازیکن تبدیل شده است که بعد از عقد قراردادش به دنبال این بود تا سرنوشت خود و هواداران را تغییر دهد و بتواند بار دیگر به بازیکن محبوب آنها تبدیل شود.

احمدزاده اما ساعاتی پیش بار دیگر در حکم عجیبی از سوی کمیته انضباطی با محرومیت یک جلسه‌ای مواجه شده است تا پنجمین جلسه محرومیت خود را پشت سر بگذارد و در کنار مصدومیتی که باعث دوری او از لیست تیم شده بود، تنها در سه بازی در اختیار کالدرون قرار داشته باشد.

محرومیت‌های سریالی کنونی فرشاد احمدزاده شاید هواداران پرسپولیس را به یاد دوران عجیب سوشا مکانی در این تیم بیندازد؛ دروازه‌بان پرحاشیه آن مقطع سرخپوشان با محرومیت‌های پیاپی خود همواره این تیم را در شرایط بحرانی در دروازه قرار می‌داد تا برانکو ایوانکوویچ علیرغم حمایتی که از او داشت، نتواند حساب ویژه‌ای روی او داشته باشد. محرومیت‌های کمیته اخلاق و حتی بازداشت مقطعی این دروازه‌بان، یکی از اتفاقات ویژه و جنجالی آن روزهای پرسپولیس محسوب می‌شد تا تاب هواداران این تیم نیز طاق شود و آنها نسبت به شماره یک خود موضع داشته باشند.

با این حال عمده هواداران پرسپولیس که از بازگشت احمدزاده دل خوشی ندارند، با این رفتارهای غیرحرفه‌ای و محرومیت‌هایی که علیه تیم شکل گرفته، موضع خود را نسبت به او تندتر کرده‌اند تا سرنوشت شماره 10 در آینده تحت الشعاع این اتفاقات قرار گیرد.

باید دید احمدزاده قادر خواهد بود از این بحران خودساخته خارج شود یا روند محرومیت و ناکامی‌های او در پرسپولیس افزایش خواهد یافت.

0/5 ( 0 نظر )