گزارش “سایت شرط بندی”، بایرن مونیخ روز شنبه با نتیجه سنگین و تحقیر آمیز 5-1 مقابل آینتراخت فرانکفورت شکست خورد؛ این شکست باعث شد که باشگاه بایرن تصمیم به قطع همکاری با نیکو کواچ، سرمربی کروات خود، بگیرد. در همین رابطه طی روزهای اخیر نام های زیادی اطراف باشگاه بایرن مونیخ برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم شنیده شده است؛ مائوریسیو پوچتینو، ماسیمیلیانو آلگری، اریک تن هاگ و ژوزه مورینیو از جمله این نام ها بوده اند.

 

در همین رابطه لوتار ماتئوس درباره گزینه مناسب برای بر عهده گرفتن هدایت بایرن مونیخ صحبت کرده است. او گفت: ” من مطمئن هستم که بایرن یک مربی خوب را استخدام خواهد کرد. یک مربی که بتواند با این تیم جام های زیادی ببرد. من تمام نام های مطرح شده حول نیمکت بایرن را شنیده ام. همه آن ها مربیان بزرگی هستند و می توانند اتفاقات خوبی را برای بایرن رقم بزنند. یک سوال اما وجود دارد و آن این است که بایرن باید بداند که چه می خواهد و هدفش چیست. 

 

01449301

 

 

ماتئوس در ادامه گفت:” به نظر من مورینیو گزینه مناسبی برای بایرن نیست. او افتخارات زیادی به دست آورده اما به نظر من مورینیو با سبک بایرن مطابقت ندارد. به نظر من در میان مربیان غیر آلمانی آلگری بهترین گزینه است. او قهرمانی های زیادی با یوونتوس به دست آورده و قطعا یک گزینه مناسب برای بایرن است.”

 

0/5 ( 0 نظر )