به گزارش “سایت شرط بندی”، شاگردان لوسین فاوره در این دیدار ابتدا با 2 گل از حریف عقب افتادند اما در نیمه دوم سه بار توانستند دروازه نرآتزوری را باز کنند و به سه امتیاز باارزش این دیدار برسند.

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ارسال بلند به زمین دورتموند بود که توپ با اشتباه آکانجی به لائوتارو مارتینز رسید و او هم با یک فرار عالی، در نهایت با ضربه ای دیدنی با پای چپ، دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و تا اندازه ای بازی را در دست گرفت. در دقیقه 18، دورتموندی ها می توانستند به گل تساوی برسند اما ضربه ماریو گوتزه را هاندانوویچ دفع کرد و توپ برگشتی را هم شولز با ضربه سر به بیرون زد. دو دقیقه بعد نوبت یولیان برانت بود که صاحب یک موقعیت خوب شود اما ضربه او هم از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.

در دقیقه 23، این اینتری ها بودند که برخلاف جریان بازی می توانستند به گل دوم برسند اما ضربه لوکاکو به تیر برخورد کرد و البته داور هم پس از آن، این موقعیت را آفساید اعلام کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود و کمتر موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد می شد تا اینکه در دقیقه 40، اینتر به گل دوم رسید. روی یک حرکت خوب تیمی بود که پاس در عرض کاندروا، درون محوطه جریمه به ماتیاس وسینو رسید و او هم با یک ضربه بغل پای حساب شده، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر این بازیکنان دورتموند بودند که حملات خطرناک تری ترتیب دادند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 45، یکی از گل های خورده را جبران کنند ولی واکنش عالی هاندانوویچ روی ضربه جیدون سانچو، باعث شد تا دروازه اینتر بسته بماند و نیمه اول با همان دو گل به سود اینتر به پایان برسد.

نیمه دوم را دورتموند هجومی تر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 51 بود که روی یک حمله سریع، پاس عرضی گوتزه در مقابل دروازه به اشرف حکیمی رسید و او هم با یک ضربه بغل پای نه چندان محکم، حساب کار را 2-1 کرد.

فشار حملات دورتموند بعد از این گل ادامه داشت و این تیم در دقایق 54 و 55، صاحب دو موقعیت خطرناک شد اما ضربات بازیکنان این تیم راهی به چهارچوب دروازه اینتر پیدا نکرد.

اما برتری زردها سرانجام در دقیقه 64 نتیجه داد و این تیم به گل دوم رسید. اشتباه بازیکنان اینتر در پرتاب اوت در زمین خودی باعث شد تا برانت صاحب موقعیت شود و با یک ضربه دقیق از زاویه ای نه چندان محکم، کار را تمام کند.

فشار دورتموندی ها برای زدن گل بعد از این گل هم فروکش نکرد و این تیم بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب را از دست داد، سرانجام در دقیقه 77 به گل سوم رسید. اشرف حکیمی روی حرکتی که از سمت راست آغاز کرده بود، بعد از یک و دو با سانجو، درون محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، هاندانوویچ را مغلوب کرد.

در دقایق پایانی این اینتری ها بودند که تلاش زیادی کردند تا به گل برسند و حتی در دقیقه 90، سنسی صاحب یک موقعیت خوب شد اما نتوانست از این فرصت استفاده کند و در نهایت بازی با برتری 3-2 دورتموند به پایان رسید. 

0/5 ( 0 نظر )