به گزارش “سایت شرط بندی”، بارسلونا در هفته چهارم لیگ قهرمانان در نوکمپ برابر اسلاویا پراگ به تساوی بدون گل دست یافت. در این بازی هر دو تیم به یک گل رسیدند که توسط وی ای آر مردود اعلام شدند. بارسا حالا با هشت امتیاز صدرنشین است ولی قطعا از بازی امشب هر سه امتیاز را می خواست. در پایان بازی هواداران حاضر در ورزشگاه بازیکنان و کادر فنی را هو کردند.

 

 

01449411

 

 

ارنستو والورده سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« همیشه دوست داریم برنده شویم اما امشب به وضوح نتوانستیم از فرصت های مان به درستی استفاده کنیم. اسلاویا امشب موقعیت صد در صد گلزنی نداشت و فقط زمانی که توپگیری می کردند و یا ما در ارسال پاس مرتکب اشتباه می شدیم، خطرساز می شدند. آنها به خصوص ضدحملات سریعی می زدند. متاسفانه نتوانستیم سلطه و کنترلی که دوست داشتیم را روی بازی داشته باشیم.»

 

صحبت با پیکه:« اسلاویا با خطوط دفاعی که جلوتر از همیشه بود، بازی می کرد. گاهی شش بازیکن در یک منطقه داشتند. در زمین خودشان نیز بازی مشابهی را از این تیم دیدیم اما تعدد مدافعان شان مثل امشب نبود. در زمان بندی حرکات انفجاری و نفوذهای مان مشکل داشتیم و در این مورد با پیکه صحبت کردم. سپس روی نفوذهای نلسون سمدو از راست خطراتی ایجاد کردیم اما می توانستیم بیشتر از این حرکات را در زمین انجام دهیم.»

 

 

01449404

 

 

دومین بازی بدون برد متوالی:« برابر لوانته شکست خوردیم و امشب مساوی کردیم. واضح است که این دو بازی از بهترین بازی های ما نبودند. می دانیم که حالا فشارها روی تیم بیشتر نیز خواهد بود و باید در بازی بعدی واکنش نشان دهیم.»

 

سوت های هواداران:« معتقدم اتفاق خوبی است که هواداران از تیم شان تا این اندازه توقع دارند.»

 

مصدومیت آلبا:« او مصدوم شد و باید ببینیم پزشکان چه می گویند و شدتش چه اندازه است. همیشه یک مدافع روی نیمکت می گذارم. بازی قبلی آلبا روی نیمکت بود و امشب هم سرجی روبرتو. سرجی می تواند در هر دو سمت چپ و راست بازی کند. البته که روی جونیور فیرپو هم حساب می کنم.»

 

 

01449381

 

0/5 ( 0 نظر )