به گزارش “سایت شرط بندی”، پس از تساوی امشب بارسا برابر اسلاویا پراگ، جرارد پیکه به انتقاد از سبک بازی تیمش پرداخت. بارسا در تمام طول بازی نتوانست یک برنامه منظم تیمی را در زمین پیاده کند و از موقعیت هایی که به دست آورد نیز استفاده لازم را نبرد. اسلاویا در 90 دقیقه تیمی بابرنامه و مسلط نشان می داد و حتی شانس این را هم داشت تا بارسا را در نوکمپ غافلگیر کند.

 

 

01449382-1

 

 

جرارد پیکه در پایان بازی گفت:« ما سعی داشتیم تا همان سبک بازی همیشگی مان را پیاده کنیم. اسلاویا از یک خط جلوتر پرس می کرد و مدافعان این تیم جلوتر از همیشه بازی می کردند. موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم ولی توپ نمی خواست وارد دروازه شود. متاسفانه در بازی های اخیر، نتایج ما را همراهی نکرده اند. وقتی در دو بازی متوالی موفق به کسب پیروزی نمی شوید، آن هم در تیمی مثل بارسا که توقعات از آن همیشه بالاست، یعنی یک جای کار ایراد دارد. هواداران همیشه از بارسا بیشترین انتظارات را دارند.»

 

پیکه ادامه داد:« باید هرچه زودتر این مشکل را حل کنیم. البته باید در این راه خونسرد باشیم. درست است که مطابق انتظارات بازی نمی کنیم ولی هم در لیگ قهرمانان و هم در لالیگا شرایط خوبی داریم. نتایج به دست آمده انقدرها هم بد نیستند ولی می توانیم بهتر از اینها بازی کرده و نتیجه بگیریم. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم و اشتباهات را برطرف کنیم.

 معتقدم با این سبک بازی مشکل بتوانیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم. البته چند سال پیش و در زمان لوئیس انریکه هم مقطعی اصلا خوب بازی نمی کردیم ولی به یکباره تغییر رویه دادیم و در نهایت سه گانه را فتح کردیم.»

 

 

0/5 ( 0 نظر )