به گزارش “سایت شرط بندی”، امشب یوونتوس در دیداری که در شرایط جوی بسیار دشوار و زیر باران شدیدی برگزار می شد، با گل ثانیه های پایانی داگلاس کاستا موفق به غلبه بر لوکوموتیو شده و صعود خود را به دور حذفی لیگ قهرمانان قطعی ساخت.

 

01449636-1

 

کریستیانو رونالدو در نیمه اول و دقایق ابتدایی می توانست گل نخست یوونتوس را با یک ضربه ایستگاهی به نام خودش ثبت کند، اما آرون رمزی روی خط به توپ ضربه زد و گل به اسم هافبک ولزی ثبت شد. واکنش کریستیانو رونالدو به آرون رمزی بعد از این گل جالب بود.

 

اما مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس در دقایق پایانی و در حالیکه دیدار دو تیم هنوز با تساوی 1-1 در جریان بود، تصمیم عجیب و غیرمنتظره ای گرفته و کریستیانو رونالدو را تعویض کرد؛ اتفاقی که در گذشته کمتر شاهد رخ دادن آن بوده ایم.

 

 

01449633

 

01449634

 

01449635

 

مطابق انتظار، دوربین ها روی رونالدو زوم کردند تا واکنش او را تماشا کنند و در حالیکه به نظر می رسید سرمربی یوونتوس در حال ارائه توضیح به ستاره پرتغالی در حال دلایل تعویض وی است، کریستیانو رونالدو با بی تفاوتی از کنار وی رد شده و روی نیمکت در کنار جیجی بوفون نشست.

 

اما این تعویض در نهایت جواب داد و یوونتوس موفق شد در دقیقه 93 و با حرکت انفرادی و زیبای داگلاس کاستا به گل پیروزی دست یابد. کریستیانو رونالدو در پایان بازی از اتفاقات و پیروزی تیمش رضایت داد و لبخندی به همین نشان بر لبان وی نقش بسته بود تا همه چیز همین اینجا و زیر باران شدید مسکو به پایان برسد.

 

01449637

0/5 ( 0 نظر )