به گزارش “سایت شرط بندی”، لیورپول دیشب در خانه خود آنفیلد، در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به مصاف خنک بلژیک رفت و با اینکه در اوایل بازی با گل واینالدوم از حریف پیش افتاده بود در دقیقه 40 دروازه‌اش را باز شده دید تا با گل الکس اوکسلید چمبرلین در نیمه دوم موفق شد با نتیجه 2-1 پیروز شده و سه امتیاز این بازی را به سود خود کند. ناظرین در پایان بازی به این توجه کردند که لیورپول در هشت بازی اخیر خود موفق به ثبت کلین‌شیت نشده و این یکی از سوالهای پرتکراری بود که خبرنگاران در پایان بازی از یورگن کلوپ درباره آن سوال کردند.

 

01449475 - کلوپ: لیورپول در فاز دفاعی باید بهتر باشد

 

کلوپ در پایان بازی در پاسخ به این سوال گفت:” این مساله راستش را بخواهید نگران‌کننده نیست. ولی خب، چیزی هم نیست که ما از آن خوشحال باشیم. گلهایی که ما دریافت کرده‌ایم همه با هم فرق داشتند پس مساله عملکرد دفاعی نیست. مساله این است که در همه موقعیتها بازیکنها 100درصد آماده باشند درحالیکه نبوده‌اند. ما این را می‌دانیم و این چیزی است که باید رویش کار کنیم و این کار را خواهیم کرد”.

 

سرمربی لیورپول در ادامه صحبتهایش درباره بازی با خنک گفت:” حریف گل خوبی زد که باعث شد در بازی بماند. بازی با تساوی 1-1 در حال ادامه بود که اوکسلید چمبرلین یک گل خارق‌العاده زد. با اینحال بعد از گل هم برای بازیکنان ما سخت بود که ریتم مورد نظر را حفظ کنند و تا پایان بازی نتوانستیم آنطور که باید کار کنیم”.

 

کلوپ در ادامه گفت:” اگر در نیمه اول دو یا سه گل زده بودیم، هیچکس فکر نمی‌کرد که اتفاق عجیبی افتاده. ولی این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید و از آن به بعد بود که کار سخت شد. ولی حالا همه از نتیجه راضی هستیم. فردا همه بازیکنان ما ریکاوری خواهند کرد و بعد شروع می‌کنیم به آماده شدن برای بازی با منچسترسیتی”.

 

0/5 ( 0 نظر )