به گزارش “سایت شرط بندی”، رئال مادرید دیشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان گالاتاسرای بود.کهکشانی ها با ارائه یک نمایش فوق العاده و بی نقص و با نتیجه ۶-۰ در مقابل حریف خود به پیروزی دست پیدا کردند. این بازی اما یک نکته جالب داشت و آن هم هت تریک رودریگو، پدیده برزیلی و ۱۸ ساله رئال مادرید بود. او در بازی دیشب موفق شد یک گل با پای چپ، یک گل با ضربه به سر و گل دیگر خود را با با پای راست به ثمر رساند تا یک هت تریک کامل را به نام خود ثبت کرده باشد.

 

رودریگو پس از پایان بازی و ارائه یک نمایش فوق العاده، مصاحبه‌ای انجام داد و گفت: ” بی نهایت خوشحال هستم. هر روز بیشتر از آن چیزی که خودم انتظارش را داشتم در حال پیشرفت کردن هستم. امروز رویایم که تشویق شدن در سانتیاگو برنابئو بود، به حقیقت پیوست. نمی‌توانم خوشحالی خود را توصیف کنم. کاملاً آرام هستم و می‌خواهم با آرامش کامل به پیشرفت خود ادامه دهم”

 

01449700

 

رودریگو در ادامه پیرامون هماهنگی خوب خود در طول بازی با کریم بنزما نیز گفت: ” با کریم بنزما همه چیز آسان تر می شود. او همه ویژگی ها را به عنوان یک مهاجم دارد. کریم یک بازیکن شماره ۱۰ است که در پست ۹ بازی می‌کند. خوشحالم که با او هم تیمی هستم.”

0/5 ( 0 نظر )