به گزارش “سایت شرط بندی” بارسلونا روز شنبه در ورزشگاه نیوکمپ میزبان سلتاویگو خواهد بود. آبی اناری ها در ابتدای هفته با نتیجه ۳-۱ مقابل لوانته شکست خورده بودند. آنها همچنین سه شنبه شب مقابل تیم نه چندان قدرتمند اسلاویا پراگ متوقف شده بودند تا نتایج ضعیف بلوگرانا ادامه داشته باشد.

 

سلتاویگو اما در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده و در حال حاضر تنها با ۹ امتیاز در رتبه هجدهم لالیگا قرار گرفته است.

 

دنیس سوارز، هافبک سابق بارسلونا، در ابتدای فصل جدید به سلتاویگو پیوست. او پیش از دیدار حساس تیمش مقابل بارسلونا مصاحبه ای انجام داده است.

 

01449837

دنیس سوارز درباره بازگشت به نیوکمپ پس از چند سال گفت: ” این یک بازی معمولی برای من نیست. بازگشت من به نیوکمپ و بازی کردن مقابل هم تیمی‌های سابقم بسیار ویژه خواهد بود. همچنین من در بارسلونا عناوین فوق العاده زیادی به دست آورده ام. با این وجود ما در این دیدار به دنبال کسب هر سه امتیاز خواهیم بود چرا که با آن نیاز مبرم داریم.”

 

این هافبک ۲۵ ساله در ادامه گفت: ” طی سال‌های اخیر لیونل مسی بهترین هم تیمی من بوده است. واقعاً بازیکن فوق العاده است اما با این وجود من با بازیکنان بزرگ دیگری نیز همبازی بودم. بازیکنانی نظیر اینستا، سیلوا و بانگا که حضور در کنار آن ها برای من یک افتخار به حساب می آمد.”

 

01449836

 

سوارز درپایان درباره گلزنی احتمالی در نیوکمپ و شادی پس از آن نیز گفت: ” واقعاً نمی دانم که اگر روز شنبه موفق به گلزنی شوم، خوشحالی خواهم کرد یا خیر. من واقعاً برای بارسلونا احترام زیادی قائل هستم اما با این وجود تمام تلاش خود را برای سلتاویگو انجام خواهم داد.”

0/5 ( 0 نظر )