به گزارش “سایت شرط بندی”، باواریایی ها که هفته گذشته شکست تحقیر آمیزی را مقابل آینتراخت فرانکفورت متحمل شدند، در دیدار امشب مقابل دورتموند نمایش به مراتب بهتری داشتند و توانستند به یک پیروزی پرگل برسند.

بایرنی ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه اول، پاس عالی توماس مولر به پشت مدافعان حریف، لواندوفسکی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما خروج به موقع رومن بورکی اجازه نداد تا در دروازه دورتموند باز شود.

پس از نوبت دورتموندی ها بود که تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست بگیرند اما موقعیت خاصی روی دروازه بایرن ایجاد نشد. در دقیقه 15، روی اشتباه اشرف حکیمی، بایرن دست به ضدحمله زد اما گنابری نتوانست از این فرصت استفاده کند. ولی تنها دو دقیقه بعد، این تیم میزبان بود که توانست به گل اول بازی برسد.

روی یک حمله همه جانبه از بایرنی ها بود که ارسال بنجامین پاوارد مقابل دروازه به لواندوفسکی رسید و با تعلل مدافعان حریف، مهاجم لهستانی با ضربه سر کار را تمام کرد.

برتری بایرنی ها بعد از این گل هم ادامه داشت و در دقیقه 25، روی پاس دیویس، این کینگلی کومان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه دورتموند به بیرون رفت. دو دقیقه بعد بار دیگر بازیکنان بایرن صاحب موقعیت شدند ولی ضربه لواندوفسکی این بار راهی به چهارچوب دروازه دورتموند پیدا نکرد.

 

ادامه دارد…

0/5 ( 0 نظر )