به گزارش “سایت شرط بندی”، ژاپنی‌ها احتمالا سال 2019 را یکی از بدترین سال‌های تاریخ خود می دانند. آنها در این سال دو فینال حیاتی را شکست خوردند. آنها جام ملت ها را به قطر دادند و جام لیگ قهرمانان را نیز به الهلال.

 

اولین تورنمنتی که سال 2019 می توانست یک جام تاریخی برای سامورایی ها به همراه داشته باشد جام قهرمانی جام ملت های آسیا بود. بازی هایی که ژاپنی ها پس از برتری برابر ازبکستان، عمان و ترکمنستان از گروه خود بالا رفتند و در مراحل بعدی نیز برابر تیم های ملی عربستان و ایران ایستادند و در نهایت توانستند با برتری برابر دو غول آسیا خود را به فینال رساندند.

 

01453730

 

ژاپنی ها که در این بازی ها به دنبال کسب پنجمین قهرمانی بودند در نهایت موفق به برتری در بازی نهایی نشدند تا حساس ترین بازی سال های اخیر خود را به قطری ها ببازند و در نهایت مات و مبهوت شاهد بالا رفتن جام قهرمانی توسط معز علی، اکرم عفیف و یارانشان باشند.

 

01453731

 

دومین دورخیز ژاپنی ها اما برای رسیدن به جام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بود و آنها که دو فصل قبل را با اوراوا و کاشیما توانستند به دو قهرمانی برسند در بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2019 نیز با اوراوا به بازی نهایی رسیدند و حالا به دنبال تکرار تاریخ بودند تا باز هم برابر الهلالی ها به برتری برسند و در نهایت یک جام قهرمانی دیگر به کلکسیون خود اضافه کنند.

 

01453733

 

01453732

 

اما از آنجا که گویا ژاپنی ها نباید امسال به قهرمانی دست پیدا می کردند دومین تورنمنت مهم امسال خود را نیز از دست دادند.  سامورایی ها که سفت و سخت به دنبال هت تریک پیاپی در کسب جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا بودند در نهایت همچنان دچار نحسی سال 2019 شدند و به مانند 10 ماه قبل شاهد بالا بردن جام قهرمانی توسط حریفی از جنوب غربی آسیا شوند. آنها پس از تیم ملی قطر این بار برابر الهلال طعم تلخ شکست را چشیدند.

0/5 ( 0 نظر )