به گزارش “سایت شرط بندی” و به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به این سه امتیاز به شدت نیاز داریم، امیدوارم بازیکنان نیز تلاش ویژه‌ای داشته‌باشند و همچنین هواداران هم مثل گذشته، پرشور کنار ما باشند. از آنها می‌خواهم که باز هم یار دوازدهم قدرتمند ما باشند، در برخی مسابقات با انرژی هواداران بوده که به گل پیروزی رسیدیم‌.

 

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: صنعت نفت از جمله تیم‌های خوب و باکیفیت لیگ برتر است. امیدوارم بتوانیم هم در فاز دفاعی و هم در زدن ضربات آخر خوب عمل کنیم. فکر می‌کنم بازی جذابی را از دو تیم شاهد خواهیم‌بود و انشالله ما برنده باشیم.

 

سرمربی شهرخودرو در خصوص حل مشکلات این تیم و امکاناتی که هفته گذشته اعضای تیم، از آنها صحبت کرده‌بودند، گفت: یک سری مشکلات وجود دارد، نمی‌دانم چرا این مسائل حل نمی شود. یکی دو ماه دیگر باید وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شویم‌، وقتی در لیگ نتوانسته‌ایم این امکانات را فراهم کنیم، چطور می خواهیم در آسیا به این سطح برسیم؟ ۲ ماه است نیمکت ما دارد از سرما می لرزد اما نمی‌دانم چرا این مشکلات حل نمی‌شود؟ فصل سرد سال است و واقعا مشکلات پیش‌پاافتاده اما تاثیرگذاری داریم.

0/5 ( 0 نظر )