به گزارش سایت شرط بندی، دراگان اسکوچیچ بعد از پیروزی ارزشمند صنعت نفت مقابل شهر خودرو گفت: به تیمم تبریک می گویم. خیلی خوب بازی کردیم. در نیمه اول سه چهار شانس گلزنی داشتیم. در نیمه دوم هم حریف ما از نظر من نشان داد چقدر باکیفیت است و بهترین تیم ایران است. در نیمه دوم اذیت شدیم.

 

او افزود: با توجه به مشکلات زیادی که در باشگاهمان داریم، واقعا باید به بازیکنانم تبریک بگویم. حرفه آنها فوتبال است و کار بسیار سختی برای زندگی خود دارند ولی کار حرفه ای خود را به نحو احسن انجام می دهند.

 

اسکوچیچ در ادامه گفت: برای یحیی گل محمدی در آینده آرزوی موفقیت می کنم و کاملا برای ایشان احترام قائل هستم و به نظرم او بهترین مربی ایرانی فوتبال ایران است و انسان بسیار خوبی است.

 

او افزود: تاکتیک من نبود که دفاعی کار کنم. تیم حریف هم گاهی رو به کار دفاعی می آورد. ما می دانستیم نقاط قوت حریف چیست و امروز خیلی خوب بازی کردیم. سمت چپ مشکلات زیادی داشتیم. چون وینگر تیم حریف هم به دفاع راست اضافه می شد. ما نیمه اول توانستیم به حریف فشار بیاوریم ولی باید بدانیم که نمی شود 90 دقیقه پرس کرد.

 

اسکوچیچ در حین نشست با سوال تندی مواجه شد. یک خبرنگار به او گفت که تیمش فقط به داوری اعتراض کرده و به دفاع پرداخته است. از نظر او صنعت نفت برای فوتبال به مشهد نرفته و این بازی را یک مربی ایرانی جوان هم می تواند ارائه کند. اسکو در جواب این خبرنگار گفت: می دانم خیلی سخت است که آدم تیمش یک بر صفر ببازد. شاید شما ترجیح دهید که خوب بازی کنید ولی بازی را ببازید. نه، ما نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم، چند شانس خوب داشتیم که شاید شما فراموش کرده باشید. شما باید به بقیه احترام بگذارید. من در زندگی ام چیزهایی برده ام. شما باید احترام بگذارید. شما که هستید؟  من به شما احترام می گذارم و شما هم باید همین کار را بکنید. تمام مربیان دنیا به داوران اعتراض می کنند. این فوتبال است.

 

سرمربی صنعت نفت در مورد شرایط مالی گفت: شرایط ما خیلی بد است. با توجه به این شرایط، ما بالا هستیم و این را فراموش نکنید.

 

اسکوچیچ درباره صحبت های انتهای بازی با سروش رفیعی گفت: او پسر من است. صحبت خاصی نکردیم و خیلی خوشحال بودم که او را می دیدم. به او احترام می گذارم و آرزوهای خوبی برایش دارم.

 

دراگان افزود: بازی استقلال را خیلی بد باختیم. وقتی بازی را می بازید، فقط خط دفاع مقصر نیست. امروز شما دارید درباره دفاع صحبت می کنید. اما گفتم که ما خوب بازی کردیم. چرا درباره نیمه اول صحبت نمی کنید؟ 4 موقعیت گلزنی داشتیم.

 

وی ادامه داد: امسال برخی از بازی ها را باخته ایم. مثلا به پرسپولیس در لیگ باختیم در حالی که آنها یک شوت به ما نزدند. با اشتباه دروازه بان گل سی متری خوردیم. در بازی مسجد سلیمان یک گل بچگانه در دقیقه 85 روی سانتر خوردیم. گاهی اوقات شما شانس دارید و گاهی ندارید. اما همیشه شما باید به حریف احترام بگذارید.

0/5 ( 0 نظر )