به گزارش “سایت شرط بندی”، کیلیان امباپه پس از درخشش فوق العاده در موناکو در سال ۲۰۱۷ به پاری سن ژرمن پیوست. ستاره فرانسوی پی اس جی تا سال ۲۰۲۲ با این باشگاه قرارداد دارد اما با این وجود طی ماه های گذشته شایعات زیادی درباره انتقال او به یک باشگاه دیگر مطرح شده است؛ موضوعی که هر روز بیشتر از قبل به آن دامن زده می‌شود.

 

رئال مادرید محتمل ترین مقصد برای کیلیان امباپه در صورت جدایی از پاری سن ژرمن است. زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها، بارها از علاقه خود به امباپه صحبت کرده است. باشگاه رئال مادرید نیز هیچگاه احتمال جذب این ستاره جوان را رد نکرده است.

 

01456663

 

حالا و در همین رابطه نشریه‌ آاس چاپ شهر مادرید در شماره امروز خود به پیشنهاد جدید رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه اشاره کرده است. آاس مدعی شده که کهکشانی ها در تابستان آینده پیشنهاد وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی خود، به علاوه یک مبلغ گزاف را برای جذب امباپه به باشگاه فرانسوی ارائه خواهند داد. همچنین آاس در ادامه مدعی شده که لئوناردو، مدیر ورزشی برزیلی پاری سن ژرمن، وینیسیوس جونیور را یک بازیکن آینده دار میداند و علاقه زیادی به جذب هم وطن خود دارد؛ موضوعی که می تواند به انتقال امباپه به رئال مادرید کمک کند.

 

وینیسیوس، پدیده ۱۹ ساله رئال مادرید، این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی کند و زین الدین زیدان نیز علاقه‌ای به استفاده از او نشان نداده است؛ موضوعی که ادامه آن احتمال جدایی ستاره برزیلی از جمع لوس بلانکوس را افزایش خواهد داد.

 

01456664

0/5 ( 0 نظر )