به گزارش “سایت شرط بندی”، زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی که در روزهای اخیر بعد از پایان دوران حضورش در لس‌آنجلس گلکسی در آمریکا، شایعات زیادی درباره مقصد بعدی او منتشر شده بود در گفتگو با یک نشریه ایتالیایی به صورت ضمنی تایید کرد که قصد دارد فوتبال را در ایتالیا ادامه دهد و به این ترتیب گمانه‌زنی‌های اخیر درباره پیوستنش به یک تیم ایتالیایی را تایید کرد.

 

 

01451895

 

 

زلاتان که سابقه بازی در سه باشگاه ایتالیایی یوونتوس، آث میلان و اینترمیلان را دارد، در مصاحبه با نشریه GQ Italia در این باره گفت:« من به باشگاهی ملحق می‌شوم که باید دوباره به روزهای موفق برگردد، باید تاریخش را دوباره احیا کند و به دنبال مبارزه با همه کس و همه چیز برای رسیدن به این هدف است.»

 

گفته می شود سه باشگاه میلان، بولونیا و ناپولی گزینه های زلاتان در سری آ محسوب می شوند و میلانی ها مصرتر از دو باشگاه دیگر هستند اما امروز مینو رایولا ایجنت زلاتان در مصاحبه با خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در مورد مقصد بعدی ستاره سوئدی گفت:« من از کجا بدانم؟ حرف های زلاتان به این معنی نبود که او قطعا به فوتبال ایتالیا خواهد رفت. هیچ چیز در مورد او مشخص نیست. او بازیکن آزاد است و باید ببینیم تصمیم نهایی چه خواهد بود.

به شخصه دوست دارم این قضیه زودتر تمام شده و زلاتان از من دور شود؛ چون به من استرس زیادی تحمیل می کند(با خنده).»

 

 

01456866-1

0/5 ( 0 نظر )