به گزارش “سایت شرط بندی”، شجاع خلیل زاده بار دیگر توانسته به ترکیب اصلی برگردد و با نمایش موفق خود در کنار سیدجلال حسینی این تیم را به دو کلین شیت حساس و پیروزی رسانده‌اند. او اکنون امیدوار است برابر گل گهر نیز بتوانند نمایش چند وقت اخیر خود را دنبال کنند و با حضور هواداران به نتیجه مناسبی دست یابند. خلیل زاده در خصوص شرایط استقلال و ترک نیمکت این تیم توسط استراماچونی نیز گلایه خود را به مسوولان اعلام می‌کند و مدعی است نباید در روزهایی که رقیب سنتی آنها اوج گرفته، شرایط شکل گیرد که پیش از این آنها با برانکو تجربه کرده بودند و این مربی موفق را به دلیل مشکلات مالی بعد از قهرمانی‌های پیاپی از دست دادند.

خلیل زاده صحبت‌هایش را درباره شرایط تیم اینچنین شروع کرد و البته از هواداران خواست تا در بازی فردا مقابل گل گهر حضور پررنگی داشته باشند: فعلا که اوضاع تیم ما خوب است و درست است که انتظارات از تیم ما بالا رفته ولی ما نیز از هواداران انتظاراتی داریم که از جمله اصلی‌ترین آنها حمایت است. آنها باید به استادیوم بیایند و تیم را حمایت کنند. وقتی انتظار قهرمانی دارند باید حمایت شود و ما بتوانیم با کمک آنها به نتیجه لازم دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: تیم گل گهر هم اوضاع خوبی دارد و رفته رفته با حضور سرمربی جدید نیز به نظرم شرایط برای آنها بهتر شده است. همیشه تیم هایی که جلوی پرسپولیس بازی می کنند انگیزه بیشتری دارند چرا که مقابل قهرمان سه دوره اخیر بازی می‌کنند و این بازی به نظرم از جدال با تیم‌های مدعی سخت‌تر برای ما خواهد بود.

 

شجاع خلیل زاده که در نظرسنجی کنفدراسیون آسیا در جمع زننده زیباترین گل‌های فصل گذشته لیگ قهرمانان قرار دارد، درباره حمایت هواداران این تیم گفت: من ابتدا باید از همه تشکر کنم بابت رایی که به من دادند. چه آنها که رای دادند و چه کسانی که رای ندادند. من همیشه شرمنده هواداران بودم و امیدوارم بتوانم این لطف شان را جبران کنم. انشاالله گل‌های قشنگ‌تر هم برای آنها بزنم.

 

01433563

 

وی درباره بازگشت دوباره به ترکیب پرسپولیس با توجه به عملکردی که طی فصول اخیر داشته، اینطور گفت: این لطف هواداران بود که از من حمایت کردند. من اگر در چند بازی این فصل غایب بودم یکی از دلایل آن حکم کمیته انضباطی بود  که اصلا حق من نبود. سه بازی به دلیل محرومیت نبودم و یک بازی هم با تصمیم کالدرون سرمربی در ترکیب نبودم. اکنون خدا را شکر بازی می‌کنم و خوشبختانه تیم هم نتیجه می‌گیرد و امیدوارم این نتایج تداوم داشته باشد. امیدوارم این روزهای خوب ادامه داشته باشد و روزهای بدی را هواداران نبینند.

 

خلیل زاده درباره رقابت شدید در قلب دفاعی این تیم نیز گفت: در پست من آقای سیدجلال به عنوان کاپیتان حضور دارند و هم حسین حضور دارند که رقابت داریم. رقابت هم که نه بیشتر رفاقت داریم. امیدوارم هرکس بازی می‌کند تیم نتیجه بگیرد و همین مساله در اولویت قرار دارد. همه به تصمیم کادرفنی احترام می‌گذاریم و امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که نتایج خوب ادامه داشته باشد و بتوانیم دل هواداران را مثل چند فصل اخیر شاد کنیم و آنها با رضایت استادیوم را ترک کنند.

مدافع موفق پرسپولیس طی فصول اخیر درباره اینکه گفته می‌شود شرایط فنی‌اش به نظر کارشناسان به شکلی است که او نزدیک به درهای تیم ملی قرار دارد گفت: ما خیلی وقت است که به در تیم ملی نزدیک شدیم اما… .

خلیل زاده درباره اینکه در دوره کی روش علیرغم عذرخواهی چند باره دعوت نشده و البته در شرایط فعلی عدم دعوت او را به مسائل دیگری نیز ربط می‌دهند گفت: یک سری شاید مشکلات و صحبت ها باشد. من تلاشم را می کنم و بهترین عملکرد را باید در تیمم داشته باشم. ان شاالله بتوانم با بهترین عملکردم در تیم، اگر خدا خواست و سرمربی خواست در تیم ملی حضور یابم. اگر خدا نخواست هم مشکلی نیست. من خودم هم شنیده‌ام که حضورم در پرسپولیس باعث شده تا در تیم ملی نباشم نمی خواهم درباره اش صحبت کنم. حالا سرمربی جدید می‌آید و من هم سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و انشاالله که اینبار دعوت شوم. هر بازیکنی آرزویش است که در تیم ملی باشد اما من از ته دلم می‌گویم که پرسپولیس هم کم از تیم ملی نیست.

وی درباره اینکه با حضور احتمالی برانکو شاید شرایط بازگشت برای او فراهم شود نیز اینطور توضیح داد: شرایط تیم ملی با پرسپولیس قابل مقایسه نیست. برانکو در تیم باشگاهی بود و در تیم ملی دستش باز تر است و بازیکنان بیشتری در اختیار دارد. سه سال سرمربی ام بود و سه سال خوب داشتیم. امیدوارم اگر به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد این موفقیت‌هایش را ادامه دهد و تیم ملی را به جام جهانی ببرد و موفقیت‌هایش در ایران را اینچنین ادامه دهد.

 

01358970

 

مدافع پرسپولیس درباره جمله عجیبش بعد از شکست مقابل نفت مسجد سلیمان و در شرایطی که در ترکیب حضور نداشت میکسدزون را با جمله تغز من تشا و تذل من تشا ترک کرد و منظورش از گفتن آن چه بود، اینطور توضیح داد: بازی با نفت مسجد سلیمان بود و یکی پرسید چرا بازی نکردی که من گفتم عزت و ذلت دست خواست. حالا بدبختی ما این است که یک سری خبرنگاران دنبال حاشیه هستند و منظور خاصی نداشتم و اصلا منظورم به تیم نبود.

وی درباره اینکه آیا تیم قادر خواهد بود روند موفقیت خود را ادامه دهد یا خیر گفت: چرا باید نتوانیم؟ ما بازیکنان خوبی داریم. سه سال قهرمان شدیم و هنوز هم انگیزه قهرمانی داریم. آقای کالدرون هم امیدوارم بتواند این قهرمانی را تکرار کند. اینجا یک درخواست هم از هواداران تیم هم دارم و آن این است که بیشتر از این حمایت کنند و در ورزشگاه حضور یابند. ما همیشه به حضور آنها عادت داریم و نگذارند استادیوم خالی بماند. ما سه سال قهرمان شدیم و با این همه جام نباید هوادار سیر شود و باید به استادیوم بیاید و این تیم مال آنهاست. ما می رویم و این تیم برای هواداران می ماند. یک تیم همیشه بالا و پایین زیاد دارد. منچسترسیتی و رئال هم در مقطعی افت داشتند. پرسپولیس هم یک زمانی افت کرد و هواداران راضی نبودند اما این نمی شود که هواداران از تیم رضایت نداشته باشند و حمایت نکنند. امیدوارم همیشه در کنار ما باشند چه روزهایی که بالا هستیم و چه روزهای پایین و همیشه در کنار تیم باشند.

 

خلیل زاده درباره اوج گیری استقلال و حضور این تیم در بالای جدول و اینکه بعد از چند سال آنها بالاتر از پرسپولیس قرار گرفته‌اند نیز گفت: این زیبایی فوتبال است که استقلال هم اوج گرفته. من همیشه دوست دارم که استقلال و پرسپولیس در اوج باشند و رقابت شدیدتر باشد. امسال سپاهان و تراکتور هم مدعی هستند. در کنار آنها شهرخودرو و حتی فولاد هم تیم‌های خوب این فصل هستند. پدیده هم با آقا یحیی علیرغم اینکه دستش بسته است خوب کار می‌کند. پرسپولیس در ابتدای فصل بد امتیاز جمع کرد و اما باز خوشبختانه در جمع مدعیان هستیم. البته ما بازی عقب افتاده داریم و اگر ببریم جای خودمان را پس خواهیم گرفت. فعلا به آنها اجازه دادیم در صدر باشند البته این را هم بگویم که صدرنشین نیستند و ما اگر بازی عقب افتاده‌مان را ببریم به جایگاه خودمان خواهیم برگشت و فعلا از این فرصت سود ببرند و آن بالا خوش باشند. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و ما همان پرسپولیسی می‌شویم که هواداران می‌خواهند و فقط باید از تیم بیشتر حمایت شود. امیدوارم فردا هم در استادیوم حضور پیدا کنند و بتوانیم یک برد شیرین را در کنار آنها جشن بگیریم.

وی ادامه داد: من کاری به استقلال ندارم و درباره تیم خودمان صحبت می‌کنم. استقلال تیم خوبی است و شرایط خوبی را دنبال می‌کند. هر مشکلی استقلال داشته باشد ما هم باید داشته باشیم چون هر دو تیم دولتی هستند. ما سرمربی فصل گذشته مان آقای برانکو سه فصل تیم را قهرمان کرد و 7 جام آورد اما چه شد که رفت؟ سرمربی ما 9 ماه حقوق نگرفته بود و آخرش صبرش تمام شد و فسخ کرد. سرمربی استقلال واقعا خوب است اما وقتی می‌خواهیم فوتبال مان پیشرفت کند، اصلا کاری به استقلال ندارم و هر تیمی در لیگ برای اینکه نتیجه بگیرد باید مربیان خوب داشته باشند. اگر من درباره استقلال حرف می‌زنم هواداران ما ناراحت نشوند و این یک مثال است. استقلال دارد خوب نتیجه می‌گیرد و حتما استراماچونی هم خوب است دیگر. پس چرا برای اینکه فوتبال ما همچنان با کیفیت جلو برود مشکلات را برطرف نمی‌کنند؟ اگر برای فوتبال دلسوز هستند باید امکانات لازم فراهم شود و این برای کل فوتبال ما خوب است. مربیان خارجی می‌توانند خیلی به فوتبال ما و بالا رفتن کیفیت آن کمک کنند.

 

مدافع پرسپولیس در پایان صحبت‌هایش گفت: اصلا نباید چنین اتفاقی بیفتد و یک مربی وقتی قرارداد می‌بندد این شرایط برای او شکل گیرد. شاید این اتفاق برای مربی ما هم چند وقت دیگر بیفتد. همانطور که قبلا هم افتاد و برانکو رفت. امیدوارم این مسوولان به دل هواداران نگاه کنند و دلخوشی این مردم به فوتبال است و خرابش نکنید. هواداران پرسپولیس و استقلال بیشترین جمعیت جامعه را شکل می‌دهند. با یک باخت یک ماه آنها خراب می‌شود و با یک باخت دربی یک سال آنها خراب می‌شود. من برای استقلال علیرغم این مشکلات آرزوی موفقیت می‌کنم چرا که ذات فوتبال خوشحال کردن هواداران است و من هم البته خوشحالم که عضوی از پرسپولیس هستم و طی این سال‌ها توانستیم هواداران را بیشتر خوشحال کنیم. اما با شرایطی که می‌بینیم نگرانی ما بیشتر است و امیدوارم مسوولان فکری برای این موضوع کنند. چرا باید یک مربی که نقش موثری در عملکرد تیم داشت اینچنین مجبور به جدایی شود و امیدوارم مسوولان فکری به حال مردم و هواداران و این شرایط کنند و بیشتر از این دل هواداران به درد نیاید.

0/5 ( 0 نظر )