به گزارش “سایت شرط بندی”، بعد از دو پیروزی روحیه بخش مقابل نفت آبادان و ذوب آهن، اکنون کالدرون امیدوار است تیمش بتواند به نتیجه لازم در جدال مقابل گل گهر سیرجان دست یابد.

کالدرون در نشست خبری صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد و گفت: ازی سختی داریم و دیدید که گل‌گهر چگونه دفاع می‌کند. استقلال و شهرخودرو برای بردن این تیم مشکل داشتند و این بازی برای ما هم سخت خواهد بود. می‌دانیم که باید پیروز باشیم. برای گل زدن دردسر خواهیم داشت اما من به تیم مقابل احترام می‌گذارم و در این بازی به دنبال پیروزی هستم.

اولین سوال از کالدرون مربوط به تغییرات احتمالی او در ترکیب و شرایط بازیکنان برای جدال با گل گهرسیرجان بود که با این پاسخ همراه شد: اگر تغییری باشد شما خواهید دید. بازیکنان آماده هستند و روحیه خوبی دارند. انگیزه خوبی در تیم ما مثل بازی گذشته وجود دارد.

کالدرون در پاسخ به سوالی که آیا او از باشگاه پرسپولیس 120هزار دلار طلب دارد و وضعیت مطالبات او به چه شکل خواهد بود گفت: این موضوع حقیقت ندارد. شرایط خوب نیست و بازیکنان پاداش خود را نگرفته‌اند. بازیکنان از فصل گذشته طلب دارند و من و دستیارانم برای تعطیلات کریسمس باید از جیب خودمان خرج کنیم. من از قسط اول ۴۰ درصد طلبکار هستم و در ۵ روز دیگر تاریخ قسط دوم هم به پایان می‌رسد. چیزی که من را نگران می‌کند مطالبات بازیکنان از فصل گذشته است اما ما به وظیفه خود ادامه می‌دهیم تا مشکلات هر چه زودتر حل شود.

 

01454070

 

سرمربی آرژانتینی سرخپوشان درباره اینکه آیا با تداوم این شرایط او نیز همانند استراماچونی، اینبار پرسپولیس را با شوک مواجه می‌کند و باشگاه را ترک خواهد کرد یا خیر گفت: استراماچونی کار بزرگی در استقلال کرد. من از جزییات این اتفاق باخبر نیستم. من هم این مشکل را دارم اما من چون برای احترامی که به خودم و بازیکنان و هواداران پرسپولیس دارم و با اصولی که دارم این کار را تا دسامبر انجام نخواهم داد. من تیمم را سه روز قبل از بازی ترک نمی‌کنم. قبل از ۲۶ دسامبر، باشگاه هیچ زمان تصمیم‌گیری ندارد، اما من چنین کاری نمی‌کنم. تا آن موقع ما زمان داریم که بتوانیم تصمیم بگریم و این مشکل را حل کنیم. امیدوارم تا آن موقع مشکلات حل شود. چیزی که مهم است بازی فردا و سه امتیاز پیش‌رو است.

 

سرمربی پرسپولیس درباره دلیل خط خوردن دوباره عالیشاه و نعمتی از لیست او اینبار برای جدال با گل گهر سیرجان گفت: جریمه ورزشی این دو بازیکن این بود که در لیست بعد بازی نباشند. این که از این به بعد در لیست باشند یا نباشند به من ربط دارد و هیچ ارتباطی به درگیری این دو بازیکن ندارد.

 

ادامه دارد…

0/5 ( 0 نظر )