به گزارش”سایت شرط بندی”، بارسلونا شب گذشته در حالی که از بسیاری از نفرات اصلی خود استفاده نمی کرد، برابر اینتر به برتری 1-2دست یافت و این تیم را از رسیدن به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ناکام گذاشت.

بارسا با این برد روحیه بخش خود را آماده مصاف با سوسیداد و رئال مادرید خواهد کرد در حالی که برگزاری ال کلاسیکو به دلیل عدم وجود تضمین امنیت رئال در بارسلونا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

 

01449547

 

 

ارنستو والورده سرمربی بارسا در نشست خبری شب گذشته خود در مورد ال کلاسیکو گفت:« هنوز از آن بازی دوریم. اینطور نیست؟ امیدوارم مثل همیشه حق آزادی بیان در نوکمپ وجود داشته باشد. معتقدم چه برای ورود به ورزشگاه مشکل داشته باشیم چه نداشته باشیم، بازی بدون مشکل برگزار خواهد شد. دیگر زمان برگزاری این بازی فرارسیده و به اندازه کافی نیز به تعویق افتاده است.»

 

والورده در مورد دورنمای بارسا در لیگ قهرمانان امسال گفت:« من هرگز فاتح لیگ قهرمانان نشده ام. بارسا مثل هر تیم بزرگ دیگری در رویای فتح این جام است. در لیگ قهرمانان هرگز نباید روز بد داشته باشید و گاهی یک ده یا پانزده دقیقه بد، می تواند به قیمت حذف تان تمام شود. ما سه سال متوالی است که در دور گروهی به هیچ تیمی نمی بازیم ولی لیورپول که فصل گذشته قهرمان شد، سه بازی را باخته بود. در نهایت همین تیم ما را حذف کرد. می توانیم در لیگ قهرمانان قهرمان شویم ولی باید از اشتباهات گذشته درس بگیریم و از آنها اجتناب کنیم.»

 

0/5 ( 0 نظر )