به گزارش “سایت شرط بندی”، رئال مادرید امشب در دیداری که تا ثانیه های پایانی از والنسیا عقب بود، با گل کریم بنزما به یک امتیاز ارزشمند دست یافت. کهکشانی ها حالا با فرار از یک شکست تقریبا حتمی، با روحیه به ال کلاسیکوی چهارشنبه خواهند رسید.

 

 

01460562

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« در آخرین ثانیه ها به گل مساوی رسیدیم و طبعا باید خوشحال باشیم ولی از این تساوی راضی نیستم. تساوی منصفانه نبود. با نیمه اول خوبی که داشتیم، شایسته این بودیم که برنده به رختکن برویم. به خودمان اطمینان داشتیم و تا ثانیه آخر دست از امیدواری برنداشتیم و در نهایت با شایستگی گل تساوی را زدیم. بازیکنان به کاری که باید انجام دهند، ایمان دارند.»

 

زیدان ادامه داد:« در نیمه دوم والنسیا هجومی تر کار کرد و شرایط برای مان کمی دشوارتر شد. این طبیعی است. نمی توان 90 دقیقه به یک شکل و بدون نوسان بازی کرد. دوست داشتم حداقل در نیمه اول به گل می رسیدیم چون شایسته اش بودیم. به تیمم افتخار می کنم چون آسان نیست در چنین زمین دشواری، در دقایق پایانی گل دریافت کنید و سپس بتوانید گل تساوی با بزنید. حتی کورتوا هم در دقیقه آخر برای گل زدن جلو آمده بود و این نشان می دهد که بازیکنانم تا آخرین ثانیه ها دست از تلاش بر نمی دارند.»

 

 

01460573

 

 

نیمکت نشینی کاسیمیرو برای ال کلاسیکو:« او تقریبا این فصل تمام بازی ها را در ترکیب بوده و امشب تصمیم گرفتم به او استراحت بدهم.»

 

ال کلاسیکو:« الان باید استراحت کنیم و سپس به بازی چهارشنبه فکر خواهیم کرد. ال کلاسیکو دیداری است که باید از آن لذت برد. فردا به این بازی فکر خواهیم کرد.»

 

0/5 ( 0 نظر )